1998 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve ortaöğrenimini Ankara/Elmadağ’da tamamlamış ve 2017 yılında Elmadağ Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Halen Erzurum Atatürk Üniversitesi Sivil Havacılık Bölümü’nde ön lisans eğitimine devam etmektedir. Bir dönem CHP Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı yapmış olup bu süreçte sosyal faaliyetlerde görev almıştır. Küçük yaşından itibaren Atatürk sevdasıyla büyümüş olup çeşitli görev almış ve pek çok etkinlik ve sosyal aktivitede yer almıştır.

Kendisini sürekli geliştirmekte olup memleket sevdası ile çıktığı yeni yolunda 23 yaşında Memleket Partisi Elmadağ İlçe Başkanı seçilmiştir. Bu yolda kararından emin bir şekilde ilerideki plan ve hayalleri için emek sarf etmektedir.

Asıl ilgi alanı güzellik sektörü olup, voleybol ilgi alanıdır. Kendi çalıştığı ve eğitim gördüğü alanıyla ilgili çalışmalarını sürdürmektedir. Asıl hedefi bütün hayallerini, amaçlarını gerçekleştirene kadar yılmadan, usanmadan yoluna devam etmektir. Çıktığı yolda üstlenmiş olduğu bu görevle memleket sevdası, memleket umudu ile yürüdüğü Memleket Partisi adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Esra Gündoğar